Zostań w domu i spotkaj się bezpiecznie z Hyla

 
 
 
 
   

Zawsze dbamy o to, aby dostarczać Państwu najbardziej zaawansowane technologicznie maszyny HYLA.

   
   
HYLA EST  HYLA GST
 

Zakończono sprzedaż w 2013r.

 

 

HYLA EST

Technologia HYLA EST

 

HYLA EST została wyposażona w najnowocześniejszy obecnie silnik indukcyjny co ma znaczący wpływ na zwiększoną żywotność i wydajność sprzętu. Elektroniczny układ automatycznej zmiany obrotów w zależności od wykorzystywanej w danym momencie funkcji zdecydowanie zwiększa komfort użytkowania Hyla. Ponadto Hyla EST  wyróżnia się wyjątkową i opatentowaną na całym świecie technologią bezobsługowego Separatora. To pomysłowe technologiczne rozwiązanie jest zainspirowane fascynującym naturalnym zjawiskiem – gejzerem – i jest istotą systemu filtracji HYLA EST.

Gdy powietrze i kurz zostają wciągnięte do Systemu HYLA, separator wytwarza pionowy strumień wody. Efekt gejzera zapewnia optymalną filtrację, która całkowicie oczyszcza powietrze i oddaje je czyste dla Twojego domu.
Do produkcji Systemu HYLA EST używamy tylko materiałów o najwyższej jakości. Nasza metoda produkcji (certyfikowana ISO 9001) gwarantuje długą żywotność i niezawodność naszego produktu. HYLA EST spełnia wszystkie światowe standardy włączając SIQ, SEV, UL, CSA, KC, CCC, EAC oraz ENEC.

HYLA EST oznacza jakość, funkcjonalność, pewność i bezpieczeństwo.

Dzięki odkurzaczowi Hyla EST możesz żyć EKO. Wszyscy chcemy zdrowo i ekologicznie żyć, Hyla Ci to umożliwia. Stosując Hyla EST chronisz nie tylko siebie i swoją rodzinę, ale również nasze środowisko naturalne. Dokładasz swoją małą cegiełkę dla przyszłych pokoleń. Więcej informacji o Gwarancji HYLA EST uzyskasz kontaktując się ze swoim lokalnym Przedstawicielem lub Importerem Hyla Poland. Możesz też umówić się na bezpłatną, niezobowiązującą prezentację odkurzacza Hyla. W ciszy i spokoju, w zaciszu własnego ogniska domowego możesz zupełnie niezobowiązująco sprawdzić, wypróbować, przetestować odkurzacz Hyla EST.
Kontakt - POZNAJ HYLA
 

  

 

Jesteśmy na rynku już 30 lat.

 

Miliony ludzi na całym świecie z

zadowoleniem korzystają z urządzeń Hyla.

 

Dziękujemy za zaufanie i za to, że jesteście

Państwo z nami

   

 Zobacz gdzie i jak została wyprodukowana Twoja Hyla EST

   
   

 

   Mamy zaszczyt ogłosić, że otrzymaliśmy prestiżową nagrodę "Plus X Award". Jest to jedna z najważniejszych na świecie nagród związanych z innowacyjnymi produktami w obszarze technologii, sportu i stylu życia.


W 2016 roku najnowsza Hyla została nagrodzona przez niezależne, międzynarodowe Jury składające się z grona ekspertów, dziennikarzy branżowych i wybitnych osobistości. Hyla uzyskała najwyższe oceny we wszystkich kategoriach: "Wysoka jakość", "Projekt", "Łatwość obsługi" i "Funkcjonalność". Przyznanie "Plus X Award" urządzeniu Hyla potwierdza jakość i wyjątkowość produktu, który jest już dostępny również w Polsce.

 

 

Jesteśmy dumni i chcemy dzielić się z Wami tą fantastyczną informacją Hyla jedną z najlepszych, najbardziej uznawanych marek na świecie! Hyla.

 

 

   
 
Drodzy Fani!

Centrum Medycyny Prewencyjnej ZPmed kolejny raz wydało Certyfikat dla Hyla EST.
ZPmed-niemiecki ośrodek badawczy zaświadcza, że Hyla spełnia wymagania medycyny prewencyjnej jako produkt zdrowotny. Jednocześnie uznaje Hyla jako System Oczyszczania Pomieszczeń za produkt najbardziej odpowiedni do ochrony zdrowia.
Dlaczego Hyla?
Dlatego, że nie tylko wspomaga leczenie, ale działa również profilaktycznie.

 

Hyla - Polska

 

Hyla to nowy styl życia: czystość, zdrowie i bezpieczeństwo.

Hyla to jedyny na świecie HYBRYDOWY SYSTEM oczyszczania powietrza.  Dzięki zastosowaniu jako jedynego filtra wody i bezobsługowego separatora GST uzyskujemy EFEKT GEJZERA. To wyjątkowa i jedyna taka konstrukcja, chroniona patentem na całym świecie. Badania i testy przeprowadzone przez niezależne instytucje i laboratoria potwierdzają blisko 100% skuteczność Hyla w usuwaniu wszelkiego rodzaju bakterii, wirusów i alergenów.

Separator

System HYLA stosowany jest przede wszystkim w mieszkaniach, biurach, hotelach, pensjonatach, szpitalach itp. Oczyszcza, joduje, aromatyzuje, inhaluje i odświeża powietrze. Skutecznie eliminuje roztocza kurzu domowego topiąc je w wodzie. Niezwykle skuteczna praca GST separatora w połączeniu z filtrem wodnym sprawia, że System Hyla jest zalecany w profilaktyce i wspomaganiu leczenia takich chorób jak astma i alergia.

Osoby borykające się z tymi schorzeniami, aby pozbyć się alergenów z otoczenia czasami zakupują tzw. "odkurzacz wodny dla alergika". Jednakże w praktyce okazuje się, że stosowanie takiego odkurzacza przynosi więcej złego, niż dobrego. Wszystkie dostępne na rynku odkurzacze wodne reklamowane jako odkurzacze dla alergików wyposażone są w dodatkowe filtry np. hepa, węglowe lub coś co szumnie nazywane jest neutralizatorem cząstek stałych. Po krótkim okresie użytkowania w filtrach tych lawinowo namnażają się groźne dla zdrowia ludzkiego bakterie, które oczywiście rozpylane są przez taki odkurzacz w trakcie sprzątania po całym domu, czy mieszkaniu. Niestety nawet wymiana filtrów zgodnie z instrukcją obsługi, czyli najczęściej 1x w miesiącu nic nie daje. Zauważyć należy również, że filtry te są dość kosztowne, co zdecydowanie podnosi koszty eksploatacji takiego odkurzacza. Cena filtrów do odkurzaczy wodnych waha się od 45 zł. do nawet 240 zł. w zależności od modelu odkurzacza.

 

System oczyszczania powietrza i pomieszczeń Hyla w Limitowanej Edycji dostępny jest już w Polsce. Zastosowana w urządzeniu opatentowana na całym świecie technologia wyklucza stosowanie jakichkolwiek filtrów.

 

Zastanów się co by było gdybyś widział gołym okiem te wszystkie roztocza w swoim łóżku ? Możesz się ich skutecznie pozbyć dzięki Hyla.

 

 

DOM PRZYJAZNY DLA ALERGIKA TYLKO Z HYLA !!!

 

PRZYJAZNY DLA ALERGIKA - CERTYFIKAT SZWAJCARSKIEGO INSTYTUTU BIOTECHNOLOGII

 

HYLA - PRZYJAZNY DLA ALERGIKA

Zobacz Certyfikat

 

 

Hyla w gronie Top30 Najlepszych Firm w Sektorze HoReCa. Branża HoReCa jest ściśle powiązana z hotelarstwem i turystyką, stanowi jej zaplecze i wpływa na trendy!!! Sektor HoReCa obejmuje instytucje związane z usługami hotelarsko-gastronomicznymi. W 1949 roku właściciele hoteli, restauracji i kawiarni założyli w Zurychu międzynarodową organizację w obronie swoich praw, a skrótem HoReCa zaczęto określać całą branżę.

 

 

   
   
Drodzy Fani Hyla!

W związku ze zgłaszanymi przez Państwa próbami podszywania się pod naszą firmę  wprowadziliśmy system szczegółowej identyfikacji naszych Przedstawicieli.
Aby mieć pewność, że odwiedził Państwa nasz Przedstawiciel i zakupujecie Państwo oryginalne urządzenie Hyla wystarczy sprawdzić jego Autoryzację wydaną przez Hyla Poland.
Życzymy wszystkim Państwu udanych zakupów, a sobie dalszej owocnej współpracy z każdym z Państwa.

Z nami sprzątaj inaczej!
 

Zostań Prezenterem HYLA
POZNAJ HYLA

 

 

Hyla Poland

Hyla International

 

 

Jesteśmy na rynku już ponad 25 lat.

Miliony ludzi na całym świecie z zadowoleniem korzystają z urządzeń Hyla.

Dziękujemy za zaufanie i za to, że jesteście Państwo z nami!

  

HYLA POLAND - Wszelkie prawa zastrzeżone